Herkese merhaba, bitcoinle alakalı bilgi edinmek dururken beni tanımak isteyerek bu sayfayı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim.

Bitcoine olan merakımdan birde bu sayfadan bahsetmem gerektiğini farkettim,blog sitesi açayım derken baya baya haber sitesi tarzına döndürdüm olayı,aslında ne bir yazarlık gelir elimden nede bir kitap okumuşluğum var adam akıllı.

Dediğim gibi bitcoine olan merakımdan ve sosyal medyalarda dolaşan çok fazla gereksiz bilgilerden esinlenip,doğru haber ve bilinirliği arttırmak adına böyle bir işe kalkıştım.Umarım başarılı olurum en azından az da olsa bir kitleye faydalı olabilirsem ne mutlu bana.Kendimle ilgili bilgi verecek olursam ki burayı çok önemsendiğini sanmıyorum. Adım Emrah Demirkoç İzmir 1985 doğumluyum ve eğitim düzeyim yerlerde geziniyor lise mezunuyum senin ne işin var burda demeyin bende bilmiyorum elimizden geldiğince yapıcaz birşeyler artık.

Lafı daha fazla uzatmadan,sitemizi bulan keşfeden arkadaşlar günlük olarak içerik üretmeye çalışacağım arada bir göz gezdirirseniz sevinirim.Hem kendim hemde sizlere eş zamanlı paylaşımlar yaparak bitcoin ve blockchain teknolojisini birlikte öğteneceğiz hepinize iyi günler.Saygılarımla…

 

Spread the love