BORSALAR

Son Günlerin Popüler Borsası Binance

Son günlerde Bittrex Borsasında yaşanan hesap onaylarında sıkıntılar ve aynı zamanda grafikler de donmalar nedeniyle Binance Borsasına geçmeye karar verdim.

Bana kalırsa Binance‘nin ismini ilerleyen zamanlarda daha çok duyacağız diye düşünüyorum. Daha şimdiden işlem hacmi en yüksek 4. borsa konumunda  ve komisyon oranları Bittrex’e göre çok düşük %0.1 ayrıca  BNB ile işlem yaparsanız %0.05 komisyon ödersiniz.Ayrıca hesap onaylatmadan 2 BTC’lik Limit veriyor.

Binace‘nin özellikle ara yüzü çok iyi, ve çok hızlı. bir basit borsa var bir de, profesyonel borsa kısmı var. iki butona basınca ara yüz değişiyor. ben basit kısmı tercih ediyorum, alıyorum satıyorum. %25 %50 %75 %100 lük butonlar olması işi kolaylaştırıyor. en sevdiğim kısmı da bu. paranın %50 si tuşuna basınca, direk %50 yi oraya giriyor. siz de onaylıyorsunuz.

Binance ekibi çalışkan ve aynı zamanda ticari adımlarda atıyorlar. Arayüzün geliştirmesi de hızlı şekilde devam ediyor. Ve her güncellemeden sonra daha kullanışlı oluyor. Ayrıca listesine ekleyecek coine anket yapıyor ve  bitiminde hemen ekliyor diğer borsalar gibi 1 hafta sonra eklemiyor.

Daha önceleri Poloniex Borsasında işlem yapıyorken, hakkında çıkan olumsuz haberlerden Bittrex’e geçtim ancak burada da olumsuz haber çok çıkmaya başladı o yüzden Binance ilaç gibi geldi,size de tavsiye ederim ayrıca referans kısmı var ödenen komisyonlardan referansınızla kayıt olan olursa %50 kısmını size veriyorlar çok yüksek hacim yapan eşiniz dostunuz olursa işe yarayabilir ama yinede böyle bir özellik olması güzel bir şey,hakkında şimdilik bildiklerim bu kadar benim referansımla kayıt olursanız sevinirim hepinize bol kazançlar..

Referans ID : 11208781

Referans Link: https://www.binance.com/?ref=11208781

Spread the love

One Response

  1. Gurkan 7 Aralık 2017

Tartışmaya Katıl