BORSALAR

Yeni Borsa KuCoin Shares (KCS) Nedir?

Kucoin Hong Kong merkezli yeni kurulan bir borsa olmasına rağmen kullanıcılarını kendisine bağlamayı iyi başarmış ve hızla büyüyen bir trend yakaladı.

Kucoin Shares (KCS) Nedir?

Kucoin Shares Tokenı Ethereum tabanlı bir coin. Yani Ethereum kullanılarak geliştirilmiş bir coin olarak göze çarpmakla birlikte, şu anda Kucoin sitesinden başka bir alanda kullanımı bulunmuyor. Ancak her zaman KCS’lerinizi diğer kripto para birimlerine çevirerek çekebilirsiniz.

Kucoin Borsasının Özellikleri Nedir?

Son zamanlarda Kripto Para borsalarını kasıp kavuran Binance’te olduğu gibi referans linki mevcut. Eğer sitede üyeliğiniz varsa, referans linkiniz ile bir arkadaşınızı siteye davet ederseniz, davet ettiğiniz kişiden alınan komisyonun %40’ı sizin hesabınıza geçiyor. Borsasında işlem gören 50’den fazla coin bulunmakta ve Gelecek vadeden ve sadece Kucoin de işlem gören coinler #DENT #DBC #XRB #DRGN #KCS #RPX #AMB #UTK #QLC #ELİX #SNOV #PRL #BNTY #XLR #LA #FLİXX #HST #UKG #CAG #TFL #MTH #PURA aynı Binance’te olduğu gibi sürekli yeni coinler de ekleniyor.

 

KCS olarak kısalttıkları kucoin shares tokenlarına sahip olan herkese sahip oldukları oranda gelirlerini dağıtıyorlar. Alım satım sırasında aldıkları komisyonların %50‘sini her gün Kucoin Share yani KCS sahiplerine dağıtıyorlar.

Toplam %90 paylarının dağıtılacağını söyleyen ekibin açıklamasına göre,

%40, diğer üyeleri kendi referanslı linkleriyle üye yapanlara gidecek.

%50, token bulunduranlara dağıtılacak, ki bu token’in adı da kucoin shares (KCS)

Kendi tecrübelerimden yola çıkarsak benim gerçekten hoşuma gitti, bir çok özellik Binance borsasında olan tasarımı mevcut, örneğin ne kadarlık alım yapacağınızı yüzdelik çubuğu ile belirleyebiliyorsunuz. Ekran donmaları veya herhangi bir kasma olmadan grafikleri anlık takip edebiliyorsunuz.Herhangi günlük çekim limitleri yok

Kayıt olmak için buraya tıklayınız.

Spread the love

Tartışmaya Katıl