Btcturkbulten.com gizlilik politikası sayfalarımızı ziyaret etmiş olan bütün takipçilerimizin ve kullanıcılarımızın kişisel verilerini güvenlik altına almak için hazırlanmış olan hukuki bir metindir. Bu metin dahilinde size ait olan bütün veriler internet sitemizi ziyaret ettiğiniz an itibarı ile koruma altına alınmakta ve uluslararası hukuk tarafından belirlenmiş olan normlarla birebir uygulanmaktadır.

Oluşturmuş olduğumuz gizlilik politikası metnin içerisinde bulunan kişisel veriler tamamen size ait olan kavramlardan oluşturulmuştur. T.C. kimlik numarası, isim soy isim bilgileri, telefon numaranız, telefon işletim sisteminiz, bağlandığınız bilgisayarın işletim sistemi, hangi tarayıcı kullandığınız gibi size ait ve bizim sitemize giriş yaptığınızda değerlendirmiş olduğunuz bilgiler kişisel verilerin tamamını oluşturuyor.

Tüm dünyanın arama devi olan Google gizlilik politikası hükümleri bizim sayfalarımıza da aynı aktarılmıştır. Dolayısıyla web sitemizi incelediğinizde web sitemiz içerisinde gibi bilgileri okuduğunuzda Google tarafından belirlenmiş olan verileri koruma, verileri taşıma, verileri paylaşma gibi bütün alt başlıklar da hukuki olarak bizim sayfalarımızda karşılık bulunmaktadır.

Takipçilerimizin ve kullanıcılarımızın verileri kişisel bilgileri hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Normal şartlarda btcturkbulten.com siteleri çerez politikası dahilinde tarayıcılarınıza yerleştirmiş olduğumuz çerezlerle birlikte çeşitli bilgiler elde etmekteyiz. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz kişisel bilgiler elde edildikten sonra istenirse bunlar ticari olarak veya reklam kaygısıyla da kullanılabilir. Ancak bizim böyle bir amacımız bulunmadığı için sadece ar-ge çalışmalarında devreye sokmaktayız. Yani sizin kişisel bilgilerinizi bu sitenin dışında hiçbir şekilde taşımamaktayız.

Uluslararası hukukun kapsamında elde etmiş olduğunuz kişisel verilerinizi hiç kimseyle paylaşmazken sadece adli merciler ve yargı makamlarının yazılı kararları için paylaşıma açmaktayız.

Takipçilerimiz bizim sayfalarımızı ziyaret ettiği an itibariyle btcturkbulten.com siteleri gizlilik politikası devreye girmekte ve bütün koşullar kabul edilmektedir.